Cikisyok.com Online Destek

      Cikisyok.com Seks Shop - Online Fantazi Ürünleri Satış Mağazası

Scream Bitkisel Krem
69,00 TL
Scream Bitkisel Krem
Günlük hayatınızdaki sıkıntı, stres, alkol ve sigara gibi olumsuz etkenler cinsel hayatları da olumsuz yönde etkilemektedir.  Scream krem tamamen bitki özlerinden imal edilmektedir. İlişkiden 20-25 dakika önce vajina dudaklarına ve klitoris bölgesine emilene kadar masaj şeklinde uygulayınız. Genital bölgedeki duyarlılığın artmasını sağlayarak mutlu bir cinsel yaşama kavuşabilirsiniz.

SHIATSU GEISHA’S CREAM
90,00 TL
SHIATSU GEISHA’S CREAM

Shiatsu Geisha’s krem bayanlara özel krem çeşitlerindendir. İlişki öncesi kullanılan ve rahatlamaya yardımcı olabilecek bir krem çeşididir. Birliktelikten 20-25 dakika önce vajina dudak kısmına ve klitoris bölgesine fındık büyüklüğünde sürülerek emilene kadar masaj şeklinde uygulamanız gerekmektedir. Uygulamadan sonra genital bölgedeki kan akışının ve hassasiyetin artmasıyla mutlu bir cinsel yaşama kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Hot V-Activ Women Krem
50,00 TL

Hot V-Activ Women Krem
Genital bölgeye bir fındık büyüklüğün de vajina dudaklarına ve klitorise masaj şeklinde uygulanması gerekir. Bu işlem ilişkiden 20 dakika kadar önce uygulanması gerekir. Genital bölgedeki duyarlılığın artmasına yardımcı ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.
NOT:İlaç değildir, tamamen bitkiseldir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve güneş ışığı görmeyen oda sıcaklığında ortamlarda muhafaza ediniz.


Viaxi Sensitive Gel
40,00 TL Viaxi Sensitive Gel
Kadınlarda orgazm çoğunlukla direkt klitoris uyarısıyla oluşmaktadır. Bu konuda yapılan çalışmalar klitoral uyarı olmadan orgazm olabilen kadınların oranının ancak %30 olduğunu göstermektedir.

Orgazm olamayan bir kadın ilişki esnasında orgazm taklidi yapmak zorunda hisseder. Bunu yapmasının nedeni eşine onun yetersiz olduğu duygusunu yaşatmamak yada eşinde kendisinin yetersiz olduğunu kanısını uyandırmayı engellemektir.

Yapılan araştırmalara göre; kadınların %68?i düzenli orgazm yaşayamıyor, orgazm olanların ise sadece yarısı, yaşadıkları orgazmın yoğunluğundan tatmin oluyor.
 
Viaxi Sensitive Gel;
Cinsel isteksizlikten ve strese bağlı sorunlardan yakınan, yeterince orgazm yaşayamayan kadınlar için geliştirildi. Viaxi Sensitive Jel içeriğindeki eşsiz bileşenler klitoris hassasiyetini artırarak uyarılmayı kolaylaştırır, seksüel isteği artırır daha kolay ve yoğun orgazm yaşamanıza yardımcı olur. Dermotolojik ve klinik çalışmaları yapılmış olan Viaxi Sensitive Jeli güvenle kullanabilirsiniz.

Viaxi Sensitive Gel kullanımı:                  
1- Kapağı açarak tüp üstündeki koruyucuyu çıkartın.
2- Parmağınızın üzerine küçük bir miktar jel gelecek şekilde tüpü sıkın.
3- Klitoris ve çevresine yavaşça masajla uygulayın.
4- İstediğiniz sıklıkta tatbik edebilirsiniz.
5- Aktiviteden en az 30 dk.  önce kullanılması önerilir.
 
Özellikler: 
* Viaxi Sensitive Gel; 50 ml. olup 80-100 defa kullanılabilir.
* Tahriş veya rahatsızlık olduğu takdirde kullanmayı bırakınız ve doktorunuza danışınız.
* Gözle temasından kaçınınız.  
* Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir yerde saklayınız. 
* Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

Nymphorgasmic Cream
45,00 TL Nymphorgasmic Cream15 ml.Kadınlarda klitoris hassasiyetini artırarak daha hızlı kan dolşımını sağlayan jeldir. Cinsel ve-veya strese bağlı sorunlardan yakınan kadınların cinsel hayatlarıda olumsuz yönde etkilenmektedir. Cinsel ilişki öncesi rahatlamaya yardımcı olması için vajina dudaklarına ve klitoris bölgesine masaj şeklinde krem emilene kadar uygulanır. İlişkiden 20 dakika kadar önce uygulanması gerekir. Bu ferahlatıcı jelin etken maddesi Tulipwood ve Ylang estrelerinin yağıdır.
Nymphorgasmic Jel Krem Kullanımı
Nypmphorgasmic kremden küçük bir miktarı öncelikle klitorise sürün. Hafif masajla emilimini sağlayın. İkinci etapta ise vajinal bölgeye hafif masajla yedirin. Prezervatifle eşzamanlı kullanılmaz. Prezervatif kullanımı gerekiyorsa lütfen en az 30 dakika bekleyin.
Nymphorgasmic Jel Krem siparişleriniz kesinlikle içeriği hiç bir şekilde belli olmayacak şekilde paketlenip size ulaştırılır. Online satış sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen gizli paketler içerisinde size teslim edilecektir.

Star White
120,00 TL Star White krem doğal ve güvenli bitkilerden elde edilmektedir. Genital bölgelerdeki kararmaların giderilmesine ve renk açılmasına yardımcı bir üründür. Vücudunuzdaki kararma olan bölgelere düzenli olarak günde bir defa uygulanması gerekmektedir. Hamile bayanların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları gerekmektedir. Yara, sivilce ve tahriş olmuş bölgelere uygulamaktan kaçınınız. Güneş ışığı görmeyen oda sıcaklığında ortamlarda muhafaza ediniz.

Orgasm, bayan Orgasm Orgasm bayan kadın Orgasm Bayan orgasmı cok sık sorulan sorulardandır. sitemizde her çeşit bayan orgazm kremleri vardır.
 
Fantezi Kostüm

UYARI :herhangi bir hastalığın tedavisi amaçlı bu bilgiler kullanılamaz. Lütfen ürünleri kullanmadan önce kutudan çıkan kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyun. Bu sitedeki ürünler bitkiselr besin katkı maddesidir. bir şekilde tıbbi bir amaçla, tedavi amacıyla kullanılmaz ve kullanılması önerilmezavi amacıyla kullanılmaz ve kullanılması önerilmezerilmezavi amacıyla kullanılmaz ve kullanılması önerilmez.

Telefonlarımız: 0216 337 19 03 - 0216 449 53 25
24 Saat Müşteri Hizmetleri : 0533 738 59 38    -     Msn Adresi : shopclup@hotmail.com
Satış Mağazamız : Sögütlüçesme Cad. Aliye Kadın İşhanı No:186 Kat: 1/ 2   34710 Kadıköy / İstanbul
CİKİSYOK    Sex shop sitemap